Bioenerji Nedir ? Hangi Hastalıklara İyi Gelir ?

Bioenerji, kainattaki tüm canlılığın varlığının devamını sağlamak amacıyla yaratılmış bir enerji sistemidir. Günümüzde en çok uygulanan alternaif şifa sistemlerinden biri haline gelmiştir. Bioenerji eski kadim zamanlardan bu tarafa hastalıklarda şifa sistemi olarak kullanılmaktaydı. Bioenerji kirlaan fotografçılığında cihazlarla ölçülebilmiş ve bu enerji bilimsel olarak ispatlanmıştır. Modern tıp ile yürütülen alternatif tıp adındaki Bioenerji Çalışmaları;

Bel, boyun fıtıkları,

Halsizlik, bitkinlik ve yorgun kişilere,

Anksiyete bozukluğu, panik atak, kaygılar, bunalımlar, psikolojik depresyon

Ülser, gastrit, kabızlık, eklem ve kireçlenmeler

Farenjit, bronşlar, akciğer nefes darlığı, eklem ağrıları

Felç, bel ağrıları, kanser, beyin tümörü

Migren, sinüzit, baş ve boyun ağrı ve gerginlikleri

Yorgunluk sendromu, epilepsi

MS hastalığı, beyin felci

Prostat, şeker hastalığı diyabet, pankreas, böbrek hastalıkları

En önemli konu hastaların bu evrensel yaşam enerjisi adı altında biyoenerji sistemine kişilerin kararsızlıkları yüzünden enerji şifaya geçemeyerek şifa etkisi kişilerde azalmaktadır. Şifa seansı alacak kişilerin ruhsal ve bedensel bu şifa aktarımınıkabul etmeleri gerekmektedir. Tıbbi teşhis yapılan hastalarda tedaviyi destekleyen bir şifa aktarım enerji sistemidir.

Vücudun sistematik yapısını kendi doğal haline çevirerek hücrelerin yenilenmesine yardımcı olarak hastanın daha çabuk iyileşmesine destek olan bir evrensel şifa çalışmasıdır. Bağışık sistemi güçlenir. Kişinin enerji seanslarını aksatmadan insiye olmuş bioenerjisttin kararına göre enerji aktarımına devam edilmelidir.